Logo AVG group, a. s.

Montážny pracovník

AVG group, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 13 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Na pozícii Montážny pracovník budeš vykonávať nasledovné úlohy:

  1. Montáž oceľových konštrukcií pre halové objekty a budovy
  2. Montáž strešného a fasádneho opláštenia
  3. Montáž moderných kovových odvetraných fasád
  4. Montáž presklených fasád, hliníkových okien, dverí a preskl.priečok

Typický deň na pracovnej pozícii Montážny pracovník vyzerá tak, že budeš pracovať na rôznych stavbách, kde bude potrebné vykonávať montáž a inštaláciu konštrukcií a prvkov. Budeš pracovať v tíme so skúsenými montážnymi pracovníkmi a budete spoločne riešiť všetky úlohy, ktoré sa vyskytnú na stavenisku.

Pracovná doba na pozícii Montážny pracovník je typicky 8-10 hodinová podľa sezóny, príležitostne aj cez víkendy, ak to bude potrebné. Naše montážne skupiny vyrážajú z B. Štiavnice alebo B. Bystrice a práca je vykonávaná prevažne v rámci SR alebo ČR. K práci poskytujeme náradie, pracovné pomôcky, techniku k montáži (žeriavy, plošiny). V prípade záujmu viac informácií telefonicky alebo osobne.

- zabezpečujeme dopravu na stavby a späť
- ubytovanie v mieste práce zaplatené spoločnosťou AVG
- poskytujeme montážne náradie a pracovné pomôcky
- zabezpečíme ochranné pracovné prostriedky
- zabezpečíme kompletné celoročné pracovné oblečenie
- v prípade potreby uchádzača z iného mesta ubytovanie v B. Štiavnici
- letné a zimné odmeny

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu môžete kontaktovať:
Zuzana Víznerová, mobil 0915 833 512

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť, precíznosť
- ochota cestovať
- čítanie výkresovej dokumentácie

AVG group, a.s. je dodávateľom a výrobcom multifunkčných halových systémov AVG, montovaných budov, oceľových konštrukcií, presklených fasád, hliníkových okien a dverí, strešných a stenových opláštení, moderných kovových fasádnych systémov (kazety, kovové panely, perforované materiály, dizajnové kovové profily).
AVG group aktívne pôsobí na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
www.avg-group.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4762792  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.