Procesný inžinier

AVG group, a. s.

Miesto práce
Vlkanová
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2.500 € + odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- systematické a neustále zlepšovanie a optimalizácia výrobných a montážnych procesov
- navrhovanie a optimalizácia náradia a prípravkov používaných vo výrobnom a montážnom procese
- vedenie , kontrolovanie a aktualizovanie výrobnej dokumentácie
- vypočítavanie normočasov a zvyšovanie efektivity výrobných a montážnych procesov
- implemetácia metód „štíhlej výroby“ a optimalizácia výrobného toku a nákladov, montáže
- tvorba školiacich materiálov
- školenia zamestnancov prostredníctvom konkrétnych aktivít na zvládanie nástrojov štíhlej výroby a neustáleho zlepšovania vo výrobe
- zlepšovanie kvality výroby, montážne a efektivity uplatňovaním nástrojov ako sú workshopy SMED, TPM a zavádzaním systému „ťahového toku“.
- implemetácia nových projektov, procesov a technológií do výroby
- identifikácia možností zlepšenia v oblasti údržby , efektivity, nákladov, logitiky, ergonómie, bezpečnosti práce
- zabezpečenie efektivity výroby bez nepodarkov prípadne eliminácia nepodarkov počas výrobného procesu
- vyhodnocovanie výsledkov
- tvorba reportov a výstupov
- úzka spolupráca s vedením spoločnosti

Ste technický typ a máte prax v oblasti zlepšovania procesov vo výrobnej spoločnosti ? Hľadáte prácu, kde budete mať príležitosť a priestor niečo dokázať ?
Ste človek s chuťou do práce a nebojíte sa inovácií ? Tak potom zašlite našej spoločnosti Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- schopnosť čítať technické výkresy
- technické myslenie nevyhnutné
- skúsenosť z výroby
-zodpovednosť
- samostatnosť
- rozhodnosť
- pružnosť
- technické myslenie
- precíznosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- pracovné nasadenie
- schopnosť zvládať prácu pod tlakom
- tímová práca

AVG group, a.s. je dodávateľom a výrobcom multifunkčných halových systémov AVG, montovaných budov, oceľových konštrukcií, presklených fasád, hliníkových okien a dverí, strešných a stenových opláštení, moderných kovových fasádnych systémov (kazety, kovové panely, perforované materiály, dizajnové kovové profily).
AVG group aktívne pôsobí na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
www.avg-group.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3393267  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.500 € + odmena