Reagujte bez životopisu

Manažér údržby SMT liniek

AVEX electronics, s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná-Flajšová
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá v závislosti od skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zaisťuje funkčnosť výrobných strojov a zariadení
- zodpovedá za optimalizáciu chodu strojov a výrobných zariadení
- optimalizuje procesy údržby, preventívnu údržbu a zásobovanie náhradnými dielmi
- objednávanie externých opráv, prehliadok
- komunikácia s dodávateľskými firmami
- zabezpečenie údržby a plynulého chodu výrobných zariadení
- podieľa sa na znižovaní prestojov a nákladov na údržbu
- zabezpečenie inštalácie nových výrobných zariadení
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení procesných problémov ,
pri nových projektoch , pri zavádzaní nových strojov a zariadení
- vedie a motivuje zamestnancov oddelenia údržby

- zmluva na dobu neurčitú
- stabilné zamestnanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické , strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti ako Špecialista údržby minimálne 3 roky z výrobnej spoločnosti
- znalosti z oboru automatizácie, elektroniky, výrobných systémov, údržbárskych systémov
-platný paragraf §22 - samostatný elektrotechnik
-flexibilita
-proaktívny prístup
Schopnosť pracovať v tíme
- skúsenosti s vedením malého tímu ľudí
- zodpovedný prístup, samostatnosť a spoľahlivosť

Avex electronics, s.r.o. je lídrom v poskytovaní elektronických výrobných služieb (EMS) v oblasti spotrebnej elektroniky, automotive, priemyselnej elektroniky, či LED aplikácií pre národných a medzinárodných zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4062624  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac