Aplikačný inžinier optických inšpekčných systémov

AVEX electronics, s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná-Flajšová
Termín nástupu
01.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracováva návrhy na zlepšenie fungovania výrobného procesu na prevádzke AOI. Vypracováva návrhy na racionalizáciu využitia technologických zariadení.
Vykonáva reportovanie dosahovaných parametrov.
Navrhuje technické riešenie prípravkov a zariadení.
Súčasťou práce je aj písanie zodpovedajúcej dokumentácie.
Novoprijatému pracovníkovi bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300 €

Práca v stabilnej a kreatívnej spoločnosti s možnosťou neustále sa učiť a prinášať vlastné riešenia do procesu. Zaujímavé platové ohodnotenie. Možnosť osobného rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru - elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, systematickosť, samostatnosť, flexibilita, analytické a technické myslenie, schopnosť analyzovať chyby a porovnávať ich s požiadavkami, iniciatívnosť, komunikatívnosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať.

Avex electronics, s.r.o. je lídrom v poskytovaní elektronických výrobných služieb (EMS) v oblasti spotrebnej elektroniky, automotive, priemyselnej elektroniky, či LED aplikácií pre národných a medzinárodných zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Fľajšova 957
029 57 Oravská Lesná

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozefína Janckulíková
Tel.: 0435507557;0435507556
E-mail: poslať životopis
ID: 3734390   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 €