Reprezentant pre centrum zdravia a výživy

Averon Trade, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 3 500 EUR/mesiac• Možnosť prémií za extra výsledky • Pravidelné zvyšovanie platov naviazané na úspechy a rast firmy • 50% zľava na firemné služby, meranie na InBody so 100% zľavou • Mzdové ohodnotenie nie je limitované uvedenou hornou hranicou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viem, že ste zvedaví, čo sme si tento krát pre Vás pripravili. Možno budete prekvapení, aká príjemná môže byť práca hoc aj obchodného charakteru. Môže byť úplne iná, ako ste si doteraz predstavovali, dokonca úplne iná, ako ste doteraz zažili. Je totiž úplne odlišné, ak máte v ponuke niečo, čo všetci potrebujú a hľadajú a teda už to Vám napovie, že nejde o žiadny tvrdý obchod či nezmyselné plnenie plánov produktmi, ktoré nikto nepotrebuje a všetci od Vás radšej utekajú. Práve naopak, ľuďom ponúknete to, čo potrebuje každý jeden z nich a po čase Vás budú vyhľadávať sami. Stačí trochu rozhodiť siete a klienti sa Vám budú len tak hrnúť. A to všetko Vás naučíme. Na druhej strane, všetci naši zamestnanci vedia, že získali prácu svojich snov. Čo takto sa pridať k nám?

Čo by sme teda potrebovali od Vás?

• Sprostredkovanie iba 10 klientov mesačne za základný plat na začiatok – formou hravého rozhovoru o potrebe zdravého životného štýlu, po ktorom sa prevažná väčšina ľudí pre spoluprácu skutočne rozhodne. Rozhovor si samozrejme spoločne dôkladne natrénujeme
• Hľadanie možností, odkiaľ sa vám klienti môžu hrnúť sami – napr. firmy a ich benefity pre zamestnancov
• Hľadanie spoluprác, ktoré vám pomôžu priniesť klientov – napr. kozmetické, kadernícke salóny
• Spracovanie údajov týchto klientov – jednoduchá databáza, excel
• Reprezentatívne zastupovanie centra, snažíme sa ľuďom pomôcť, v tom tkvie naše poslanie a tak pristupujú k práci v našom centre všetci
• Vieme presne ako na to, už Vás to len rýchlo naučíme a zarábajte koľko Vám hrdlo ráči

Nášmu novému skvelému kolegovi ponúkame:
• Prácu v úspešnej, stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Skvelý tím
• Interné školenia obchodu, komunikácie a osobnostného rozvoja
• Pozitívnu životnú, možno i zdravotnú zmenu
• Možnosť kariérneho rastu – čoskoro bude potrebný napríklad regionálny manažér
• Plat od 800€ - 2000€/mesiac – podľa skúseností, s možnosťou neobmedzeného rastu, bude sa dariť nám, bude sa dariť i Vám
• Možnosť prémií za extra výsledky – prácu šikovného človeka si naozaj nesmierne ceníme
• 50% zľava na firemné služby, meranie na InBody so 100% zľavou
• Káva, čaj

Do každého kraja nášho Slovenska, neskôr aj Čiech hľadáme jedného reprezentanta. Preto prosíme do predmetu mailu napísať: Obchodný reprezentant + kraj, v ktorom chcete pôsobiť. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo by mal náš nový kolega určite mať:
• Skúsenosť s prácou s ľuďmi a prístup orientovaný na spokojného zákazníka
• Nadšený vzťah k zdravému životnému štýlu
• Energický, flexibilný, asertívny, lojálny, pozitívny, proaktívny a zodpovedný prístup
• Efektívnu komunikáciu a prácu s časom
• Chuť učiť sa, profesionálne rásť a pomáhať kolegom aj ostatným ľuďom
• Schopnosť všímať si a pracovať s detailmi
• Schopnosť učiť sa z chýb
• Príjemné vystupovanie, výborné prezentačné schopnosti

Firma zaoberajúca sa profesionálnym výživovým mentoringom. Učíme ľudí stravovať sa z bežne dostupných potravín. Nejde o predaj žiadnych nezmyselných produktov na chudnutie. Našou klientelou nie sú len ľudia, ktorí sa snažia chudnúť, ale aj ľudia s rôznymi zdravotnými problémami (diabetes, DNA, histamínová intolerancia, laktózová intolerancia, tráviace problémy, Crohnova choroba, ulcerózna kolitída, neplodnosť a mnohé i.).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4070284  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac