Reagujte bez životopisu

Pomocné práce v zámočníckej dielni, nanášanie náterov striekaním

AVENT, s.r.o.

Miesto práce
Pri majeri 20, Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- trvalá, nesezónna práca, na 1 smenu, vo vykurovanej zámočníckej dielni

- pomocné práce pri kusovej výrobe priemyselných ventilátorov

- čistenie zvarov

- povrchová úprava striekaním náterových hmôt

- drobné zámočnícke práce, vŕtanie, rezanie závitov

-možnosť pracovať v stabilnej viac ako 25 rokov prosperujúcej spoločnosti
-motivujúce ohodnotenie po zaučení
-zaujímavá práca tým, že sa jedná o kusovú výrobu
-práca vo svetlých, vykurovaných priestoroch, v priateľskom kolektíve
-trvalá nesezónna práca na 1 smenu

- možnosť parkovania na parkovisku zamestnávateľa

- denne čerstvé obedy z reštaurácie priamo na pracovisku

- po zapracovaní 13 a 14 plat

Telefonicky, e- mailom, osobne (vopred dohovoriť termín stretnutia), ľutujeme, ale nebudeme odpovedať na všetky pracovné ponuky, uchádzači nevyhovujúci všetkým uvedeným kritériám nebudú zohľadnený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v zámočníckej dielni
- precíznosť, zodpovednosť
- v prípade nutnosti ochota pracovať nadčas

Naša spoločnosť sa viac ako 25 rokov radí medzi popredných výrobcov priemyselných ventilátorov v Európe. Naše výrobky pracujú bez porúch v nepretržitých prevádzkach priemyslu po celom svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 229681  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac