900 - 1 300 EUR

Konštruktér (Strojárenstvo)

AVENT, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreslenie s AutoCAD LT - výrobná dokumentácia kusovo vyrábaných ventilátorov v ťažkom prevedení (očakáva sa predstavivosť, znalosť technického kreslenia a základov strojníctva), technické výpočty, merania chvenia, skúšanie vyrobených strojov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 - 1 300 EUR, Mzda je závislá od odbornej kvalifikácie a skúseností uchádzača

- nadštandardné ohodnotenie
- po zapracovaní 13 a 14 plat
- práca v dynamickom mladom kolektíve
- možnosť plne uplatniť svoje schopnosti v spoločnosti vyrábajúcej vysoko kvalitné výrobky s viac ako 20 ročnou tradíciou
- Možnosť vzdelávania a osobného rastu (odborné školenia)
- obedy, výber zo 4 jedál sú denne dodávané, čerstvé priamo na pracovisko

Informácie o výberovom konaní

Pozrite si našu www.avent-ba.sk
zašlite životopis v slovenskom jazyku e-mail : [email protected], upresňujúce informácie telefonicky 02-4468 1637
Ľutujeme, ale nie na všetky podnety budeme odpovedať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ovládanie AutoCAD LT, MS-Office, ovládanie technického kreslenia, základov strojníctva podmienkou, nefajčiar.

Naša spoločnosť sa viac ako 20 rokov radí medzi popredných výrobcov priemyselných ventilátorov v Európe. Naše výrobky pracujú bez porúch v nepretržitých prevádzkach priemyslu po celom svete.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Rybničná 36/G
831 06 Bratislava
ID: 10692   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1 300 EUR, Mzda je závislá od odbornej kvalifikácie a skúseností uchádzača