Konštruktér - Junior (Strojárenstvo)

AVENT, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kreslenie s AutoCAD - vytváranie výrobnej dokumentácia ventilátorov v ťažkom prevedení.
- popri kreslení je potrebné previesť technické výpočty použitím tabuľkového kalkulátora (EXCEL) - napríklad výpočty hmotnosti súčiastok, ťažiska
- objednávanie subdodávok
- preberanie subdodávok
- autorský dozor (konzultácie) pri výrobe
- asistencia pri skúšobných chodoch vyrobených strojov
- zhotovenie sprievodnej dokumentácie
- prácu je možné vykonávať len v našich priestoroch

- nadštandardné ohodnotenie
- po zapracovaní 13 a 14 plat, koncoročná odmena
- práca v dynamickom mladom kolektíve
- možnosť plne uplatniť svoje schopnosti v spoločnosti vyrábajúcej vysoko kvalitné výrobky s viac ako 25 ročnou tradíciou
- Možnosť vzdelávania a osobného rastu (odborné školenia)
- obedy, výber zo 4 jedál sú denne dodávané, čerstvé priamo na pracovisko
- parkovanie pre auto

Informácie o výberovom konaní

Pozrite si našu www.avent-ba.sk
zašlite životopis v slovenskom jazyku e-mail : [email protected], upresňujúce informácie telefonicky 02 44 68 16 37
Ľutujeme, ale nie na všetky podnety budeme odpovedať

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná znalosť AutoCAD, MS-Office. Predstavivosť, ovládanie technického kreslenia a základov strojníctva je podmienkou, nefajčiar.

Naša spoločnosť sa viac ako 25 rokov radí medzi popredných výrobcov priemyselných ventilátorov v Európe. Naše výrobky pracujú bez porúch v nepretržitých prevádzkach priemyslu po celom svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 10692  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac