Paralegal

AVENIAS Tax, s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 4d, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2019
V závislosti od pracovných výsledkov a skúseností, min. 6 EUR za hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci so skúsenejšími kolegami a advokátskou kanceláriou zo skupiny AVENIAS najmä:
- príprava stanovísk, podkladov a dokumentácie k legislatívnym otázkam pre slovenských a zahraničných klientov,
- vypracovávanie právnych podaní, analýz a stanovísk
- vyhľadávanie judikatúry a iné právne analýzy
- príprava a pripomienkovanie zmlúv
- príprava odborných článkov do informačných bulletinov,
- príprava / analýza podkladov pre zápis klientov do Registra partnerov verejného sektora

Možnosť odborného vzdelávania na lokálnej a medzinárodnej úrovni,
Podpora vzdelávania v oblasti jazykov,
Extra príplatok na stravovanie,
Flexibilný pracovný čas v rámci firemných pravidiel,
iPhone a notebook,
Nápoje zadarmo (káva, čaj, atď.),
Firemné akcie

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite, prosím, svoj životopis na meno Michaela Stachová / Ján Vajcík na emailovú adresu: [email protected].
Z kapacitných dôvodov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, analytické myslenie,
- dobré komunikačné schopnosti sú výhodou,
- bezúhonnosť.

AVENIAS Tax & Legal je skupina spoločností poskytujúca právne a daňové poradenstvo s medzinárodnou klientelou. Súčasťou skupiny je advokátska kancelária. Sme členmi medzinárodného zoskupenia daňových konzultantov Corporate Tax Alliance.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3719083  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V závislosti od pracovných výsledkov a skúseností, min. 6 EUR za hodinu