Grafik

AVEJULO, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
780 - 950 EUR/mesiacod 780,-€, od 2,90 na hodinu + individuálna odmena 180€ a pohyblivé zložky a príplatky závislé od výsledkov a pracovnej doby (od 100€ mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov/kandidátky na pozíciu Grafik.
Náplň práce:
- vybavovanie požiadaviek zákazníkov
- príprava a realizácia grafických návrhov podľa požiadaviek zákazníkov
- finalizácia a výroba grafických produktov
- základná administratívna práca - fakturácia, vybavovanie reklamácií, práca s pokladňou
Ak nemáte problém pracovať s počítačom, ovládate grafiku a finalizáciu a baví Vás kontakt so zákazníkom, je to vhodná pozícia pre Vás.

- zľavy pre zamestnancov
- stabilná firma s dlhoročným pôsobením na trhu

Informácie o výberovom konaní

Pohovory sa budú konať v Nitre.
O konkrétnej spoločnosti Vás budeme informovať na pohovore. Klient nedostane informáciu o Vašom záujme o pozíciu bez Vášho súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť poskytujúca služby zákazníkom v oblasti predaja, polygrafie a tlače.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát má chuť učiť sa, rozšíriť si vedomosti v technickej oblasti a baví ho práca so zákazníkom.

Poskytujeme služby v oblasti personálneho manažmentu, krízový manažment v oblasti ľudských zdrojov, outsourcing personálnych činností, interim manažment, vyhľadávanie vhodných kandidátov pre klientov, poradenské a konzultačné služby.
Máme skúsenosti z oblasti výroby, služieb, maloobchodu, veľkoobchodu.
Kľúčový región pôsobenia je Bratislava, západné a stredné Slovensko.
ID: 3670634  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 950 EUR/mesiacod 780,-€, od 2,90 na hodinu + individuálna odmena 180€ a pohyblivé zložky a príplatky závislé od výsledkov a pracovnej doby (od 100€ mesačne)