Supply Chain Manager

AVEJULO, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
od 3000,-€ + ročný MBO bonus, plat bude dohodnutý v závislosti od skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Supply Chain Manager.
Hlavnou zodpovednosťou na pozícii je riadenie zdrojov, procesov a prostriedkov v oblasti logistického reťazca tak, aby boli uspokojené potreby zákazníkov.

Náplň práce je nasledovná:
• Implementuje a dohliada na celkovú stratégiu v oblasti dodávateľského reťazca s cieľom maximalizovať efektívnosť a produktivitu
• Riadi výrobný plán, materiálové požiadavky, skladovanie materiálu, manipuláciu a distribúciu
• Aktualizuje hlavný výrobný plán, plánuje strednodobé a dlhodobé dodávky
• Realizuje požiadavky na materiál podľa výrobného plánu
• Riadi tok materiálu do výroby pre obrábacie a montážne linky
• Zabezpečuje výstup výroby s ohľadom na plánované množstvo a dodacie termíny
• Riadi sklad a proces skladovania materiálu a zásob
• Definuje MRP politiku
• Plánuje a kontroluje ročný rozpočet pre riadenú oblasť, kontroluje náklady na balenie a prepravu
• Dohliada na výrobné operácie, pripravuje analýzy kapacity a výkonnosti, určuje KPI pre riadenú oblasť
• Rozvíja a udržuje vzťahy s dodávateľmi a distribútormi
• Riadi a motivuje svojich zamestnancov s dôrazom na poskytovanie čo najlepších služieb interným a externým zákazníkom
• Koordinuje spoluprácu s ostatnými útvarmi spoločnosti, aj v rámci globálnej štruktúry
• Reportuje riaditeľovi prevádzky a funkčnému manažérovi v materskej firme

- práca v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- odborný rast, spolupráca na medzinárodných projektoch
- zohraný manažérsky tím
- služobný automobil aj na súkromné účely
- kontinuálne vzdelávanie,
- flexibilný pracovný čas
- nefinančné benefity

Klientom je zahraničná strojárska spoločnosť pôsobiaca na Považí. O konkrétnej spoločnosti Vás budeme informovať na pohovore. Klient nedostane informáciu o Vašom záujme o pozíciu bez Vášho súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment výroby, logistika a súvisiace odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Ideálny kandidát má nasledovné vlastnosti a skúsenosti:
• 10 rokov praxe v podobnej pozícii, aspoň 5 rokov v zahraničnej spoločnosti
• Znalosť princípov štíhlej logistiky a metód neustáleho zlepšovania procesov.
• SAP, MRP
• Osobnosť s výbornými manažérskymi a riadiacimi zručnosťami
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Orientácia na výsledky
• Kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy
• Výborná znalosť anglického jazyka nevyhnutná

Poskytujeme služby v oblasti personálneho manažmentu, krízový manažment v oblasti ľudských zdrojov, outsourcing personálnych činností, interim manažment, vyhľadávanie vhodných kandidátov pre klientov, poradenské a konzultačné služby.
Máme skúsenosti z oblasti výroby, služieb, maloobchodu, veľkoobchodu.
Kľúčový región pôsobenia je Bratislava, západné a stredné Slovensko.
ID: 3514751  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3000,-€ + ročný MBO bonus, plat bude dohodnutý v závislosti od skúseností vybraného kandidáta