Junior Developer C#/.NET

AVEJULO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
od 1200 podľa úrovne skúseností, základ od 800€ - 1000€ + mesačné osobné ohodnotenie. Možnosť dohody na vyššom plate v prípade zaradenia do seniorskej pozície. Študenti 5-7€ podľa úrovne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Junior Developer C#/.NET.
Hľadáme štyroch kandidátov pre dve rôzne IT spoločnosti - pozície sú vhodné pre študentov a pre juniorov. V prípade seniornejších skúseností bude ponúkaný plat vyšší.
Náplň práce:
- programovanie podnikového informačného systému pre veľké spoločnosti
- analýza systému, návrhy a zavádzanie zlepšení a zdokonalení
- zlepšovanie systému, odstraňovanie chýb, ich hľadanie
- práca na mobilných aplikáciách

Bude špecifikované na pohovore u klienta.
Keďže sa jedná o dve spoločnosti, benefity predstaví každá svoje.
Obidve spoločnosti ponúkajú program pre študentov, vzdelávanie, flexibilný pracovný čas, home office.

Klientom sú dve veľké IT spoločnosti, ktoré ponúkajú príležitosť študentom alebo juniorom na štart a rozbeh svojej kariéry. V prípade v
O konkrétnej spoločnosti Vás budeme informovať pred pohovorom alebo na pohovore. Klient nedostane informáciu o Vašom záujme o pozíciu bez Vášho súhlasu.
Môžete reagovať na tento inzerát alebo email [email protected].
Prvé kolo pohovoru budete absolvovať s nami osobne alebo telefonicky a druhé kolo u klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika, príbuzné odbory výhodou

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát má skúsenosti s tvorbou Windows aplikácií v prostredí .NET, C# (úroveň mierne pokročilý je vítaná) a znalosti v objektovom programovaní.
Výhodou je:
- znalosť Oracle PL/SQL
- prehľad v toku dokladov vo firme
- skúsenosť s vývojom v Xamarin

Poskytujeme služby v oblasti personálneho manažmentu, krízový manažment v oblasti ľudských zdrojov, outsourcing personálnych činností, interim manažment, vyhľadávanie vhodných kandidátov pre klientov, poradenské a konzultačné služby.
Máme skúsenosti z oblasti výroby, služieb, maloobchodu, veľkoobchodu.
Kľúčový región pôsobenia je Bratislava, západné a stredné Slovensko.
ID: 3385524  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 podľa úrovne skúseností, základ od 800€ - 1000€ + mesačné osobné ohodnotenie. Možnosť dohody na vyššom plate v prípade zaradenia do seniorskej pozície. Študenti 5-7€ podľa úrovne.