Výroba dielov pre automobilový priemysel so mzdou od 1470 € do 1700 € v Žiari nad Hronom so zabezpečenou dopravou

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 470 - 1 700 EUR/mesiac- dovolenkový a vianočný bonus do 100% z priemernej mesačnej mzdy - bonusy sú vyplatené po skúšobnej dobe v júni a v decembri

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba dielov pre automobilový priemysel ( KIA , AUDI , VOLKSWAGEN, PORCHE)
- opracovanie hliníkových komponentov
- brúsenie, čistenie, kontrola
- práca je svojou povahou vhodnejšia pre mužov

- kĺzavé voľno
- príspevok na DDS
- varené menu za 1 €

Zabezpečená doprava zadarmo do práce a z práce zo smerov:
1. Nová Baňa - Brehy - Rudno nad Hronom - Voznica - Žarnovica - Bzenica - Hliník nad Hronom - Lehôtka pod Brehmi - Ladomerská Vieska
2. Handlová - Nová Lehota - Ladomerská Vieska

Záujemcov poprosíme o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- prax pri opracovaní hliníka výhodou

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4770811  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 470 EUR/mesiac