Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovníci kvality a lakovne Strečno so zabezpečenou dopravou - nástup ihneď

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 955 € + dochádzkový bonus 40 € + príplatky + osobné ohodnotenie 200 €. Po 6 odpracovaných mesiacoch 13. a 14. plat navyše.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do laboratória na testovanie dielov automobilových komponentov a do lakovne:
- manuálna príprava dielov na testovanie
- kontrola výsledkov
- zavedenie nápravných opatrení do praxe
- papierová agenda
- lakovanie

- 13. a 14. plat ku mzde
- doprava zadarmo zo smeru Martin, Turčianske Teplice (obojsmerne)
- takisto je zabezpečená doprava zo smeru Žilina (obojsmerne)

Záujemcov poprosíme o zaslanie aktuálneho telefónneho čísla. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4716507  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac