Reagujte bez životopisu

Pomocný pracovník v potravinárstve - ubytovanie zdarma

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Uherské Hradiště, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- veľmi jednoduchá práca pri balení, triedení a etiketovaní hotových jedál, paštét, konzerv
- pracuje sa vo výrobe
- ubytovanie je úplne ZDARMA - nič si nedoplácate, nič Vám za ubytovanie nesťahujeme
- samozrejmosťou sú týždenné zálohy, takže peniaze Vám chýbať nebudú
- takisto zabezpečujeme dopravu zo Žiliny priamo na ubytovanie
- výplata v hotovosti ihneď po skončení turnusu - možnosť pracovať aj na TPP
- práca je celoročná

PRÁCA JE SVOJOU POVAHOU VHODNÁ HLAVNE PRE ŽENY!!!

zabezpečená koordinácia
ubytovanie zdarma
zálohy každý týždeň

Neváhajte sa informovať aj ohľadom ďalších pracovných ponúk, ktoré obsadzujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4033142  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac