Reagujte bez životopisu

Operátor kompletizácie konektorov - práca na 1 zmenu

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Loučka, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracuj v nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov, konektorov a iných koncoviek
- PRÁCA JE SVOJOU POVAHOU VHODNÁ HLAVNE PRE ŽENY!!!
- žiadne nočné! Práca len na jednu zmenu
- pracuje sa v sede
- ponúkame ubytovanie úplne ZDARMA
- samozrejmosťou sú zálohy
- takisto je zabezpečený odvoz zo Žiliny
- mzda - 110 Kč/hod základ + 30 Kč/hod osobné ohodnotenie - celková hodinová mzda 140 Kč/hod - za mesiac si zamestnanci zarobia okolo 1000 v čistom

ubytovanie úplne zdarma
zálohy
koordinácia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4033135  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac