Reagujte bez životopisu

Technik/ údržbár strojov a strojných zariadení v Nórsku

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
3 970 EUR/mesiac22,83 €/ hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie údržby strojov a zariadení v spoločnosti zameranej na spracovanie rýb.
- Nastavenia, oprava a údržba strojov, strojných zariadení (elektrická a mechanická časť).
- Iné pomocné a údržbárske práce podľa potreby.
- Práca s počítačom.

Podmienkou je:
- komunikatívna úroveň anglického alebo nórskeho jazyka (B2),
- technické vzdelanie,
- PREDCHÁDZAJÚCA PRAX,
- dobrá znalosť práce s počítačom (word, excel, email).

Práca sa poskytuje v Nórsku blízko Bodó s ubytovaním hradením zamestnávateľom, po skúšobnej dobe možnosť si nájsť vlastné ubytovanie.
V prípade záujmu je možné zamestnať aj pár.

Záujemcov poprosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a v anglickom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.2.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie (elektrikár alebo strojár)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- ochota vzdelávať sa,
- komunikatívnosť,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Mesochoritisová
Tel.: +421911553414
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3868035  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 970 EUR/mesiac