Nastavovač

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac740

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za správne nastavenie stroja, nástroja, prípravku ako aj ich ďalších prídavných zariadení, podľa predpisu a špecifikácie výrobku
Zodpovedá za všetky činnosti súvisiace s demontážou, úpravami, opravami, technickými zmenami, opätovným zložením tak, aby nástroj, forma a ostatné komponenty boli uvedené do plne funkčného stavu
Navrhuje zmeny pre vylepšenie technického chodu nástroja, formy, prípravku a iných komponentov pre dosahovanie kvality výrobkov a minimalizácie odpadu.
Kontroluje kvalitu vybraných dielov a vykonanú operáciu v rámci interných noriem
Spolupracuje s oddelením údržby pri odstraňovaní vzniknutých porúch, chýb a problémov na strojoch, nástrojoch a formách
Je zodpovedný za zabezpečenie denného chodu zvereného stroja

Výkonnostný bonus
Príplatky prácu nadčas, víkendy, sviatky v zmysle Zákonníka práce
Stravné lístky v hodnote 4€
Pravidelná valorizácia miezd

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Manuálna zručnosť
Ochota pracovať na 3 zmeny
Znalosť technológie výroby a údržby výhodou
Znalosť materiálov výhodou
Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
Preukaz viazača bremien, obsluhy zdvíhacích zariadení a VZV výhodou
Svojou povahou je práca vhodnejšia pre mužov

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3786498  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiac740