700 - 800 EUR

Balenie, váženie, triedenie kuracieho mäsa - práca v potravinárskom podniku

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v potravinárskom podniku pri balení, triedení, vážení hydinových výrobkov, ich ukladaní do debien.
Pracuje sa v 8-hodinových zmenách s možnosťou nadčasov.
Pracovný čas: pondelok až piatok, striedanie ranných a poobedných zmien.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 + príplatky

- závodné stravovanie,
- kvartálne odmeny naviac,
- príspevok na cestovné,
- zálohy,
- v prípade potreby poskytujeme a hradíme ubytovanie v blízkosti pracoviska.

Záujemcov poprosíme o zaslanie životopisu s aktuálnym tel.číslom. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Predchádzajúca prax s prácou s potravinami je výhodou.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 3638041   Dátum zverejnenia: 5.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + príplatky