Práca v Žiline (Pomocná pracovníčka)

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám brigádu s možnosťou aj TPP v potravinárskej výrobe v 1-zmennej prevádzke, prípadne 2-zmennej prevádzke (závisí od dohody) v Žiline.
Ide o pomocné práce vo výrobe (balenie, ukladanie, dozdobovanie výrobkov, plnenie do plničky, šúlanie zavináčov, umývanie plechov, etiketovanie, výdaj stravy a pod.) Na pracovisku je možná rotácia pracovníčok.
Pracuje sa počas pracovných dní od 6:00, víkendy sú voľné. Alebo od 6:00 do 14:30 a od 11:30 do 20:00.
Mzda: do 3,50€/hod.

Podmienkou je mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Váš životopis, poprosíme, odoslať e-mailom na [email protected].
Kontakt: 0911 553 414.

Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Vydáva ho obvodný lekár.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- vek minimálne 18 rokov.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3292649  Dátum zverejnenia: 23.1.2018