Brigáda pri spracovaní a filetovaní lososov v Nórsku s aktívnou angličinou

AVEC trade SK, s.r.o.

Nórsko - Sorarnoy, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
2000 - 2400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na turnus od 10. novembra 2017 do 16. decembra 2017 pri spracovaní lososov.
Miesto výkonu práce - Sorarnoy.
Jedná sa o ich spracovanie, balenie, čistenie, ukladanie a sanitáciu pracoviska po pracovnej smene.
Pracuje sa v ranných a poobedných zmenách.
Obsadzujeme pozíciu výrobného pracovníka/čky alebo filetovača.
Práca je vhodná pre jednotlivca aj pre pár.

- ubytovanie zadarmo,
- doprava zadarmo,
- príspevok na stravovanie.

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom. Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne záujemcov, ktorí budú spĺňať požadované kritéria jazykových znalostí a praxe.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- nekonfliktná osobnosť.

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 3212550   Dátum zverejnenia: 11.10.2017