Pomocné práce pri spracovaní lososov v Nórsku s podmienkou aktívnej angličtiny

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Sørarnøy, Nórsko
Termín nástupu
10.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2000 € (diéty, zákonné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do podniku v Nórsku.
Pracovná náplň pozostáva z čistenia, spracovania a balenia lososov, sanitácie pracoviska a filetovania lososov.
Miesto výkonu práce je v Nórsku - Sorarnoy.

Pracuje sa v ranných a poobedných zmenách.
Jedná sa o pracovný pobyt v rozsahu 1-3 mesiacov. Nástup: 10.9.2018.

- ubytovanie zadarmo,
- doprava zo Žiliny zadarmo,
- príspevok na stravovanie.

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne záujemcov, ktorí budú spĺňať požadované kritéria JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ a PRAXE.

Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- časová flexibilita nástupu,
- nekonfliktná osobnosť.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3212550  Dátum zverejnenia: 23.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 2000 € (diéty, zákonné príplatky)