Skladník/Operátor v Tepličke nad Váhom so zabezpečenou dopravou.

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Predmestská 1335/19, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 € - 800 € + príplatky, bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti logistických služieb v automobilovom priemysle v Tepličke nad Váhom. Máme pre vás k dispozícii pracovné pozície v závislosti od Vašej kvalifikácie, prípadne skúseností:
1)Vodič vozidiel na parkovisko – vedenie vozidiel z haly na parkovisko a ich balenie (potrebné vlastniť vodičský preukaz skupiny B).
2)Skladník (Feeder, Picker) – zavážanie prázdnych boxov z linky, nakladanie materiálu, kontrola, skenovanie kódov.
3) Line operátor ( výfuková linka )- montáž výfukov do podvozkov
4) TW operátor- kolesová linka - pneumatiky

Kumulatívne pracovné pozície.

Stabilný plat, pravidelné odmeny a bonusy navyše, príplatky za zmennosť.
Doprava do zamestnania.
Príspevky na stravovanie.

Ak Vás zaujali uvedené pozície, prosím pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v 3-zmennej prevádzke,
- ochota pracovať nadčasy,
- zodpovednosť, pracovitosť.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3103632  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € - 800 € + príplatky, bonusy a odmeny