Balenie kuracieho mäsa s možnosťou ubytovania zadarmo - brigáda/TPP

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
560 - 650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do výrobného podniku priamo v Topoľčanoch pri balení, triedení, vážení hydinových výrobkov, ich ukladaní na prepravky a pri pomocných prácach vo výrobe.
Základným pracovným fondom sú 8-hodinové zmeny od pondelka do piatku, voľné víkendy.

Miesto výkonu práce sú TOPOĽČANY.
Možnosť brigády na mesiac (s možnosťou predĺženia) alebo TPP.

Ponúkame:
- ubytovanie zadarmo v blízkosti pracoviska,
- pravidelné zálohy,
- príspevok na stravovanie,
- starostlivosť koordinátora priamo na pracovisku.

Zabezpečené stravovanie, možnosť ubytovania zadarmo v prípade potreby, kvartálne odmeny.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.
www.avectrade.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- vek minimálne 18 rokov.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3018566  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 560 - 650