Pomocné stavebné práce v Nórsku s anglickým jazykom

AVEC trade SK, s.r.o.

Práca sa poskytuje s ubytovaním zadarmo v Nórsku - Bodø, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Nórsko
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
3500 - 4000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov pre pomocné stavebné práce pri stavbe drevených zrubov v Nórsku.
Požadujeme prax v oblasti stavených prác, výhodou sú skúsenosti s prácou pri kladení podlahy, krovu, maľovaní, inštalácie zariadení v kuchyni a kúpeľni.

Predpokladaný nástup koniec októbra/ začiatok novembra 2017.
Práca sa bude vykonávať do 20. decembra 2017 a potom od januára 2018 ďalej.

Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.
Požadujeme komunikatívnu znalosť anglického jazyka.

- ubytovanie zadarmo,
- doprava zadarmo,
- príspevok na stravné,
- vyššie finančné ohodnotenie.

Pokiaľ máte záujem o danú pozíciu pošlite nám životopis v anglickom jazyku na emailovú adresu s aktuálnym telefónnym kontaktom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- pracovitosť,
- precíznosť,
- zodpovednosť.

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2926610   Dátum zverejnenia: 11.10.2017