Práca s ubytovaním zadarmo na Morave - balenie, obsluha jednoduchých strojov, pomocné práce vo výrobe

AVEC trade SK, s.r.o.

Práca sa poskytuje s ubytovaním zadarmo na SR / ČR, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
V závislosti od konkrétnej pracovnej pozície, upresníme pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť práce na pracovnú zmluvu aj dohodu.
Nástupy dohodou podľa Vašich možností, možné aj ihneď.

Jedná sa o pomocné práce:
1. pri balení zdravotníckeho materiálu - balenie gáz, ukladanie materiálu do boxov, skladanie rúšok, príprava operačných plachiet, čistá a sterilná práca,
2. kompletizácii káblových zväzkov - napájanie káblových zväzkov podľa nákresu, jednoduchá obsluha strojov,
3. v potravinárstve pri spracovaní ovocia, zeleniny, hotových jedál, hydiny - balenie, triedenie, etiketovanie, ukladanie...

Práca je vhodná aj pre páry.
Kumulatívne pracovné pozície.

Ponúkame:
- zálohy, doprava zadarmo,
- ubytovanie zadarmo,
- strava na pracovisku zabezpečená.
Ubytovanie je poskytované vždy bezplatne v blízkosti miesta výkonu práce.

Záujemkyne/ záujemcov o pracovnú pozíciu prosím o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- minimálne 18 rokov,
- spoľahlivosť,
- zručnosť.

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2714221   Dátum zverejnenia: 16.11.2017