Balenie zdravotníckeho materiálu - pomocná pracovníčka v ČR s ubytovaním zadarmo

AVEC trade SK, s.r.o.

Havlíčkov Brod, Veverská Bítýška - ČR s ubytovaním zadarmo, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Hlohovec, Piešťany, Skalica, Trnava, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Levice, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
19.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 700 + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: balenie zdravotníckeho materiálu, skladanie operačných rúšok, meranie, vyrezávanie a úprava, lepenie, orientácia v jednoduchej technickej dokumentácii.

Mzda : 108.90 Kč/ hod. + bonus za odpracovanie 3 mesiacov 15.000 Kč
Po skúšobnej dobe navýšenie mzdy.

Práca na hlavný pracovný pomer v ČR pri Brne alebo v Havlíčkovom Brode.
8-hodinové zmeny, po zaučení možnosť nadčasov.
Vzhľadom k vykonávanej náplni je práca vhodnejšia pre ženy.

Požiadavky: min. stredoškolské vzdelanie bez maturity, zodpovednosť a spoľahlivosť, manuálna zručnosť, ochota pracovať na zmeny.

Ponúkame: zálohy, doprava zadarmo, ubytovanie zadarmo, strava na pracovisku zabezpečená.
Ubytovanie je poskytované bezplatne v blízkosti miesta výkonu práce.

Záujemkyne o pracovnú pozíciu prosím o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2679420   Dátum zverejnenia: 10.11.2017