Kompletizácia zdravotníckeho materiálu v ČR- sterilná práca, bývanie zadarmo - pomocné práce

AVEC trade SK, s.r.o.

Havlíčkov Brod, Veverská Bítýška - ČR s ubytovaním zadarmo, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám čistú, sterilnú prácu v oblasti výroby zdravotných pomôcok.

Nejedná sa o rutinnú prácu, práca sa mení, striedajú sa pozície.
Pracovné činnosti: výroba a skladanie operačných rúšok, práca na linke, skladanie rúšok, meranie, vyrezávanie, balenie operačných setov do sterilných balíkov.

Pracuje sa v 8-hodinových pracovných zmenách.
Práca je svojou povahou vhodnejšia pre ženy.
Práca sa vykonáva iba v Havlíčkovom Brode alebo vo Veverskej Bítýške iba v (ČR) s ubytovaním zadarmo.

Mzdové podmienky:
- nástupná mzda 108,90 CZK/ hod.,
- po 3 mesiacoch 112,40 CZK/ hod.,
+ prémie za dochádzku a výrobné pozície.

- ubytovanie zadarmo,
- doprava zadarmo,
- závodné stravovanie,
- pravidelné zálohy,
- práca v čistom a sterilnom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie o pracovnej ponuke:
- osobne,
- telefonicky,
- na našej stránke www.avectrade.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálnu zručnosť,
- chuť pracovať,
- bezúhonnosť,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2581677   Dátum zverejnenia: 13.10.2017