Reagujte bez životopisu

Lekár

AVE + s.r.o.

Miesto práce
Gelnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacPríplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pacientov na oddelení dlhodobo chorých

Náborový príplatok 5000 €
možnosť pridelenia služobného bytu 1-4 izbový

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 87 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnica s poliklinikou je situovaná v príjemnom prostredí. Nemocnica zamestnáva 144 ľudí prevažne z Košického a Prešovského kraja.
V Nemocnici sa nachádza 14 ambulancií a 1 lôžkové oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Pro vitae n. o. je malá nemocnica na periférií. Je rozdelená na zdravotnícku činnosť a sociálnu. Disponuje 1 lôžkovým oddelením a 12 poliklinickými ambulanciami širokého zamerania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AVE+, s.r.o.
Rastislavova 83
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Germeková
Tel.: 090805996
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3930595  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac