Operátor spracovateľskej linky

AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3,20 na hodinu + 20% výkonnostné prémie a iné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Závod na spracovanie opotrebovaných pneumatík, hľadá do svojho výrobného kolektívu ďalšieho člena.
Očakávame, ochotu pracovať, vítaná je prax v oblasti strojárenstva , ovládanie, obsluha a údržba strojov., zváranie, alebo elektro údržbárske zručnosti.
Práca nie je monotónna ako za pásom montážnej linky. Vyžaduje si fyzickú spôsobilosť pre ručnú manipuláciu s opotrebovanými pneumatikami a zručnosti pri práci s bežným ručným a elektrickým náradím. Prínosným je spôsobilosť na obsluhu VZV, alebo iných podobných manipulátorov.
Práca je na 12 hodinové pracovné zmeny v cykle denná, nočná, voľno, voľno.

• Zaujímavá a dynamická práca s obmenou činnosti a možnosťou rastu.
• Perspektíva stability v segmente recyklácie.
• Zásluhový systém odmeňovania reflektujúci výkonnosť a prístup k povinnostiam.
• Materiálno – technické zabezpečenie potrebné pre výkon práce.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Hľadáme kolegu, ktorý má prax v oblasti strojárenstva: ovládanie, obsluha a údržba strojov, zváranie, alebo elektro údržbárske zručnosti.
Vítaným je spôsobilosť na obsluhu VZV, alebo iných podobných manipulátorov.

Skupina AVE sa v novembri 2013 stala súčasťou českého holdingu EP Industries, a. s.
Skupina AVE patrí medzi vedúce spoločnosti obchodujúce na trhu odpadového hospodárstva v centrálnej a východnej Európe. Zamestnávame viac ako 5.000 pracovníkov vo viac ako 160 certifikovaných pobočkách v Českej republike, Rumunsku, Maďarsku ako aj na Slovensku a Ukrajine.
Poskytujeme komplexné portfólio služieb odpadového hospodárstva pre komunálnych a súkromných zákazníkov a zabezpečujeme najvyššiu možnú technologickú a ekologickú úroveň spracovania odpadu. Skupina AVE nakladá s viac ako 6 miliónmi tonami odpadu ročne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3462967  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,20 na hodinu + 20% výkonnostné prémie a iné príplatky