Příležitost v Itálii! (Dělník)

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na projektu demolice elektrárny v zahraničí? Zajímá Vás krátkodobá práce v Itálii, kde strávíte zhruba 3 měsíce? Pak se nám ozvěte!

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE

pálení železného šrotu dle pokynů stavbyvedoucího

CO VÁM NABÍZÍME

stabilitu a zázemí silné společnosti s perspektivou zajištěné budoucnosti
hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu projektu
ubytování v místě výkonu práce
přátelský kolektiv
místo výkonu práce: Itálie (Sardinie)
znalost cizího jazyka není nutná

CO POŽADUJEME

platný paličský průkaz
řidičské oprávnění sk. B
strojnický průkaz - výhodou
samostatnost
trestní bezúhonnost
pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

O AVE CZ:
Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti obchodující na trhu odpadového hospodářství v centrální a východní Evropě. AVE působí v České Republice a na Slovensku. AVE poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky a zajišťuje nejvyšší možnou technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu.
AVE holding je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí mimo odpadového hospodářství také v segmentech energetického strojírenství, dopravní infrastruktury a automobilového průmyslu.

Informace k výběrovému řízení:
Pomocí odpovědního formuláře nám zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem.
Děkujeme Vám za Váš zájem o pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 4 týdnů. V případě, že se Vám v průběhu 4 týdnů od odeslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti. Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3172256  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.