Montážny / servisný technik - Brezno a okolie

AVAPS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihned
950 EUR/mesiacMzda podľa dohody na základe odbornosti a skúseností, flexibilná zložka na základe výkonu a kvality práce, 13. plat podľa splnených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik jazdí spolu s montážnym technikom. Každé ráno sa stretnú v Brezne a vyrážajú na vopred dohodnutú zakázku, ktorú vždy dohaduje asistentka predaja. Väčšinou sa jedná o pravidelné kontroly našich výrobkov, opravy, výmenu a taktiež aj montáž výrobkov společnosti AVAPS. Popoludní návrat, odovzdanie dokumentácie. Cestovanie po území SR, miesto začatia práce - Brezno a okolie.

- práca v stabilnej spoločnosti, odborný rast, príjemný kolektív
- cestovné náhrady
- stravovacia karta
- pozornosť pri životných jubileách
- služobný telefón
- teambuilding, firemné akcie
- stála práca na plný úväzok
- nástup možný ihned
- odborné zaškolenie v sídle spoločnosti
- možnosť podielať sa na rozvoji a inovaciách našich produktov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo alebo elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské
- vzdelanie v odboroch stavebníctvo, strojárstvo alebo elekro – výhodou §21
- jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
- prax vo vrátovej firme, či znalosť vrátovej techniky – výhodou
- veľkou výhodou avšak nie podmienkou práca s PC, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- vodičský preukaz sk. B1
- nesmie mať strach z výšky, spoľahlivý a aktívny prístup k práci
- čistý register trestov
- ochota cestovať po území SR - časová flexibilita
- ochota učiť sa novým veciam, po čase absolvovanie školenia na elektrotechnika §22, vyhláška 508/2009 zb.z. §21, §22
- komunikatívnosť pre každodenné jednanie so zákazníkmi

Spoločnosť AVAPS s.r.o. je už viac ako 24 rokov stabilnou rodinnou spoločnosťou, ktorá poskytuje protipožiarnu ochranu a inovatívne riešenia v oblasti protipožiarnej bezpečnosti budov. Neustály vývoj a inovácie sú pre nás najvyššou prioritou, rovnako ako priateľský prístup k našim zákazníkom a následná starostlivosť. Rozsiahle investície do modernizácie výrobných technológií a vlastného laboratória spoločnosti AVAPS pre protipožiarne skúšky nám v posledných rokoch umožnili zlepšiť kvalitu našich služieb.
S cieľom poskytovať vynikajúce služby dlhodobým/novým obchodným partnerom sme sa rozhodli rozšíriť obchodný tím našej dcérskej spoločnosti AVAPS SK s.r.o. a hľadáme posily.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4229656  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac