The Body Shop - Predavač/ka – beauty konzultant/ka

Avanzo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2023.03.07
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prihláste sa, ak chcete pracovať v nadšenom, zanietenom, dynamickom tíme a ste:

• veselý/á, energický/á a zdvorilý/á
• dobre komunikujete a ľahko nadväzujete kontakt s ostatnými
• radi by ste vedel/a viac o kozmetických produktoch, líčidlách a obchode

Čo ponúkame:

• dynamické, inšpirujúce prostredie
• skvelý tím, dobrá nálada
• korektné pracovisko
• stálu možnosť sa zdokonaľovať, tréningy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Je výhodou:

• prax v podobnej pracovnej pozícii
• znalosť anglického alebo maďarského jazyka

Náš príbeh začal revolučnými predstavami Anity Roddick, ktorá verila v to, že obchod môže byť prostriedkom v boji za dobro. Takto sa zrodil The Body Shop v roku 1976 v anglickom Brightone. Nikdy sme sa nebáli vyčnievať z davu a postaviť sa za to, v čo veríme. Naša zakladateľka zapísala do genetického kódu značky, aby sme boli priekopnícki, statoční a smelí.
ID: 3807960  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac