The Body Shop - Predavač/ka – beauty konzultant/ka

Avanzo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
2019.10.14.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen nášho zanieteného tímu budete dávať zákazníkom profesionálne rady a zasvätíte ich do filozofie značky The Body Shop. Spoznáte naše produkty, to, skade pochádzajú, a budete nápomocná/ý ponúknuť zákazníkom produkt, ktorý sa najlepšie hodí ku ich životnému štýlu a zodpovedá ich požiadavkám.

Náplň práce:
Pomáhať managementu v predaji s orientovaním sa na zákazníka. Poskytnutie informácii zákazníkom profesionálnym spôsobom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Čo ponúkame:
práca v medzinárodnom, dynamickom tíme
intenzívne pracovné napredovanie, priateľské prostredie
viacero pracovných tréningov
stabilné firemné zázemie, dlhodobý pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vlastnosti a zručnosti, ktoré hľadáme:
prax minimálne 1 rok v odbore výhodou
materinský jazyk slovenčina, komunikačná znalosť angličtiny (ovládanie maďarčiny je výhodou)
ľahké nadviazanie kontaktu zo zákazníkom, pre vytvorenie príjemného vzťahu
dobrá komunikácia a pozornosť
tímová/ý hráč
spoľahlivosť, prispôsobivá osobnosť
záujem o kozmetiku, líčenie a predaj

Náš príbeh začal revolučnými predstavami Anity Roddick, ktorá verila v to, že obchod môže byť prostriedkom v boji za dobro. Takto sa zrodil The Body Shop v roku 1976 v anglickom Brightone. Nikdy sme sa nebáli vyčnievať z davu a postaviť sa za to, v čo veríme. Naša zakladateľka zapísala do genetického kódu značky, aby sme boli priekopnícki, statoční a smelí.

Nám. sv. Imricha 923/21
943 01 Štúrovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Dorina
E-mail: poslať životopis
ID: 3732905   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000