Brand Experience Manager

Avantgarde Sales & Marketing Support GmbH, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
1.9.2021
1 400 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako zamestnanec v kancelárii návštevníckeho centra prijímate žiadosti o prehliadky (e-mailom a telefonicky), plánujete a realizujete prehliadky.

VAŠE ÚLOHY:
• Kontaktná osoba pre zákazníkov a návštevníkov
• Informácie o ponuke návštevníckeho centra (e-mail a telefón)
• Rezervácia požiadaviek na návštevy / zaznamenanie do prehľadu návštev
• Organizácia návštev (ponuka, rezervácia a potvrdenie o návšteve, komunikácia so sprievodcami)
• Príležitostná realizácia prehliadok pre VIP návštevníkov (v prípade potreby v nemeckom jazyku)
• Podpora v procese náboru nových sprievodcov a skúšobných prehliadok za účelom absolvovania školenia nových sprievodcov (v prípade potreby v nemčine)
• Ostatné každodenné činnosti

Pracujte v medzinárodnej komunikačnej agentúre
• Samostatná a zaujímavá práca s možnosťou profesionálneho a osobného rozvoja
• Služobný mobilný telefón a notebook
• Rozmanitá náplň práce so spravodlivým odmeňovaním v medzinárodnej spoločnosti
• Práca v mladom tíme
• Flexibilný pracovný čas

Ak máte záujem o ponúkanú pozíciu, pošlite životopis a motivačný list v nemeckom/anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
Uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky, budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti a veľmi dobrá orientácia na zákazníka
• Záujem o automobilový priemysel a fungovanie výrobných procesov
• Radosť z práce s ľuďmi
• Vysoká sebamotivácia, organizačný talent a spoľahlivý spôsob práce
• Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• Spoľahlivosť, flexibilita, lojalita, tímový duch a zmysel pre humor sú to, čo hľadáme:)

Firma Avantgarde je medzinárodná komunikačná agentúra, ktorá podľa svojho hesla "Creating Fans", zabezpečuje marketingové služby pre významných klientov na celom svete. Bratislavský tím takto realizuje projekt Návštevníckeho centra pre klienta Volkswagen Slovakia, a.s. v bratislavskom závode a momentálne hľadá nových členov do tímu!

S poverením firmy Volkswagen Slovakia, a.s. na Slovensku zabezpečujeme:
- prehliadky pre návštevníkov závodu v Bratislave
- eventy

Viac informácii získate na stránke www.visit-volkswagen.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4091910  Dátum zverejnenia: 24.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac