4,9 - 7,75 EUR/hod.

Tour Guide - sprievodca závodom a Offroad inštruktor

Avantgarde Sales & Marketing Support GmbH, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PODMIENKA: vhodné pre študentov vysokej školy

Máš slabosť pre automobily, skvelú slovenčinu a hovoríš po nemecky a/alebo anglicky? V tom prípade hľadáme práve Teba! Medzi tvoje úlohy bude patriť sprevádzanie návštevníkov, výklad a predstavenie produkcie Volkswagen Slovakia s možnosťou postúpiť na Offroad či e-up! inštruktora!

S poverením firmy Volkswagen Slovakia, a.s. na Slovensku zabezpečujeme:
- prehliadky návštevníkov v závodoch v Bratislave a Martine
- zážitkové programy s Offroad a e-up! jazdami
- eventy
Pre viac informácii klikni na: www.visit-volkswagen.sk

Tvojou úlohou ako Tour Guida bude:
-absolvovanie profesionálneho zaškolenia s prideleným tútorom
-následné sprevádzanie návštevníkov po závode Volkswagen Slovakia v Bratislave v slovenskom, nemeckom a/alebo anglickom jazyku
-výpomoc pri fungovaní denného chodu Návštevníckeho centra v rámci rôznorodých aktivít

Po určitom čase a preukázaní svojich schopností môžeš rásť aj na nasledovné pozície:
-VIP sprievodca s reprezentatívnou úlohou
-inštruktor zážitkových jázd - Offroad alebo e-up! jazdy (www.visit-volkswagen.sk)
-školiteľ nových agentúrnych zamestnancov
-asistent Service Agenta (booking prehliadok a zážitkových jázd v kancelárii Návštevníckeho centra)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,90€ - 7,75€

-nahlasuješ si dostupnosť v rámci týždňa - min. 2 pracovné dni, pokojne však aj viac
-dostávaš férové finančné ohodnotenie od 4,90€ po 7,75€ / hod.
-dostaneš priestoru na zlepšovanie prezentačných zručností a schopností z oblasti Live Communication
-ak budú Tvoje výkony nadpriemerné, dostaneš možnosť stáže aj v iných (medzinárodných) lokalitách Avantgarde
-zúčastníš sa na našich pravidelných zábavných teambuildingoch (aj v zahraničí)
-budeš mať zabezpečenú stravu pri veľkých eventoch
-staneš sa súčasťou mladého a priateľského tímu

Životopis s aktuálnou fotografiou a motivačným listom zašli na [email protected] a čakaj na telefonát! Tešíme sa na Teba!
Niečo sme zabudli? V tom prípade nás kontaktuj na +421902471920!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.11.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Záujem o automobilový priemysel a fungovanie výrobných procesov. Sympatický zjav, komunikatívnosť a dobré prezenčné schopnosti. Radosť pri práci s ľuďmi. Spoľahlivosť, flexibilita, úsmev a tímový duch, je to, čo hľadáme.

Firma Avantgarde je medzinárodná komunikačná agentúra, ktorá podľa svojho hesla "Creating Fans", zabezpečuje marketingové služby pre významných klientov na celom svete. Bratislavský tím takto zabezpečuje projekt Návštevníckeho centra pre klienta Volkswagen Slovakia, a.s. v bratislavskom závode a momentálne hľadá nových členov do tímu!

- eventy

Viac informácii získate na stránke www.visit-volkswagen.sk a www.upcity.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Avantgarde Sales & Marketing Support GmbH
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Pikna
Tel.: +421902471920
E-mail: poslať životopis
ID: 3631479   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,90€ - 7,75€