Event koordinátor

Avantgarde Sales & Marketing Support GmbH, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizácia eventov organizovaných v konferenčných priestoroch závodu Volkswagen Slovakia VW SK (Auto Forum, Pulse) - Devínska Nová Ves.
• Organizačné a personálne zabezpečenie eventov na základe požiadaviek klientov.
• Komplexná zodpovednosť za denný chod konferenčných priestorov VW SK - rezervácie, správa priestoru a pod.
• Komunikácia so zákazníkmi/zadávateľmi eventov (osobne, telefonicky, e-mailom).
• Koordinácia spolupráce s internými a externými dodávateľmi.
• Podpora projektového manažéra pri špeciálnych projektoch a úlohách.
• Výpomoc pri návštevníckych službách
• Spracovanie podkladov – reporting, prieskum trhu v rámci poskytovaných služieb.

• Priateľské zázemie medzinárodnej spoločnosti.
• Samostatná a zaujímavá práca s možnosťou odborného a osobnostného rozvoja.
• Služobný mobilný telefón a notebook.
• V prípade výborných výsledkov výkonnostný bonus na konci roka.

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu Event koordinátora zašlite Vás životopis a motivačný list v anglickom alebo nemeckom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
Telefonicky budeme kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Preukázateľné 1-2 roky skúseností v koordinovaní eventov.
• Komunikačné a organizačné schopnosti.
• Analytické myslenie, proaktívny, precízny a inovatívny prístup.
• Orientácia na zákazníka, pozitívny prístup a radosť pri práci s ľuďmi.
• Veľmi dobré všeobecné vzdelanie, suverénne a vkusné vystupovanie.
• Zodpovednosť, tímovosť a agilita.
• Flexibilita – pohyblivá pracovná doba.
• Aktívna znalosť cudzieho jazyka - nemčina je podmienkou, angličtina výhodou.

Firma Avantgarde je medzinárodná komunikačná agentúra, ktorá podľa svojho hesla "Creating Fans", zabezpečuje marketingové služby pre významných klientov na celom svete. Bratislavský tím takto realizuje projekt Návštevníckeho centra pre klienta Volkswagen Slovakia, a.s. v bratislavskom závode a momentálne hľadá nových členov do tímu!

S poverením firmy Volkswagen Slovakia, a.s. na Slovensku zabezpečujeme:
- prehliadky pre návštevníkov závodu v Bratislave
- eventy

Viac informácii získate na stránke www.visit-volkswagen.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3537959  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac