Shop manažér pre zahraničnú spoločnosť (ž/m)

Avantgarde Sales & Marketing Support GmbH, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Jána Jonáša 1, 843 02, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vedúci obchodu / Shop manažér, budeš zodpovedná/ý za kamennú predajňu "merch" produktov koncernových značiek VW, v závode spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. v Bratislave (Devínska Nová Ves) a za všetky súvisiace organizačné a administratívne záležitosti.

Ak si myslíš, že optimálna prezentácia produktov cieľovej skupine a stotožnenie sa s profesionálnymi službami zákazníkom sú dôležitým kľúčom k úspechu, neváhaj sa nám ozvať. Práca v obchode ťa baví, vieš pracovať s číslami a komunikácia je tvojou silnou stránkou? Tešíme sa na osobné stretnutie.

- zľava na nákup produktov
- školenia a jazykový kurz

Našu novú kolegyňu, kolegu hľadáme s nástupom ASAP. Tešíme sa na Tvoj životopis a pár riadkov, ktoré su menej formálne ako CV. Uveď nám prosím, aké očakávaš minimálne platové ohodnotenie a dátum začiatku spolupráce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.2.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, služby a hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Máš skúsenosť v oblasti maloobchodu alebo v oblasti s orientáciou na služby ?
• Dokážeš aktívne osloviť a kompetentne predať ?
• Vieš čo patrí do zodpovednosti za fungovanie pokladničného systému a peňažných transakcií ?
• Máš predstavu, ako podporiť finančné a prevádzkové výsledky?
• Máš skúsenosť s optimálnym plánovaním predajného tovaru, skladovým hospodárstvom?
• Vieš príťažlivo odprezentovať tovar, sledovať a udržiavať predajňu, vrátane invetára tak, aby sa zákazník cítil príjmene?
Radi sa s Tvojou predstavou a skúsenosťou zoznámime na osobnom pohovore.

Avantgarde je medzinárodná kreatívna agentúra, ktorej cieľom je vytvoriť emocionálne spojenie medzi značkou a spotrebiteľom – nezávisle od jednotlivých komunikačných kanálov a disciplín.
Avantgarde je najväčšia nemecká agentúra pre live komunikáciu. Viac informácii získate na stránke www.avantgarde.net

S poverením firmy Volkswagen Slovakia, a.s. na Slovensku zabezpečujeme:
- prehliadky návštevníkov v závodoch v Bratislave a Martine
- zážitkové programy s offroad a e-mobility skúšobnými jazdami
- eventy
- predaj merchandise produktov vo VW Shop-e
pre viac informácii kliknite : www.visit-volkswagen.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Avantgarde Sales & Marketing Support GmbH
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Krahulcová
E-mail: poslať životopis