Upratovač(ka) domácností a kancelárskych priestorov

Aval Services s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,6 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovacie a čistiace práce v kancelárskych priestoroch a domácnostiach. Práca sa vykonáva v Bratislave a okolí u zákazníkov. Podmienkou je byť držiteľom vodičského preukazu a mať k dispozícii vozidlo (náklady spojené prepravu ku klientom preplácame).

Hľadáme spoľahlivú a serióznu posilu pre náš pracovný tím, ktorá nepovažuje polovičatú prácu za dobrý výsledok. Ak sa považujete za seriózneho a spoľahlivého pracovníka so záujmom o svoju prácu, ktorý chce byť súčasťou tímu, ktorý dbá na svoje dobré meno a kvalitu, možno hľadáme práve Vás.

gastro karta
služobný telefón
pracovné oblečenie a pomôcky
práca na jednu smenu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Upratovanie - Pokročilý
Umývanie okien - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Životopis odošlite na email: [email protected]

Do emailu prosím vložte dodatok:
“Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.”
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Poskytujeme upratovací servis s množstvom spokojných a verných zákazníkov, ktorí sú našou hrdou vizitkou. Sme radi za prejavenú dôveru ktorú nám preukazujete v čase vašej neprítomnosti. Prenechajte upratovanie na nás, a venujte svoj čas rodine alebo práci.

Vieme, že každá domácnosť je iná, rovnako ako počet ľudí ktorí v nej bývajú, v rôznorodom prostredí, s rôznymi domácimi miláčikmi. Radi sa prispôsobíme Vášmu časovému harmonogramu a zohľadnime všetky Vaše požiadavky pri upratovaní.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4098963  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,6 EUR/hod.