Zástupca prevádzkara kúpaliska

AVA-STAV s.r.o.

Miesto práce
Diakovce
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacmzda od 1200€ (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky.
Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov.
Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru.
Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok.
Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia)
Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení.
Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť
praktické myslenie
spoľahlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou a prevádzkou čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4370784  Dátum zverejnenia: 11.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac