Údržbár

AVA-STAV s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
650 EUR/mesiac(finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu.
Vykonávanie preventívnej údržby a revízií technologických zariadení.
Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou a prevádzkou čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4017750  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac