Stavbyvedúci

AVA-STAV s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 700 EUR/mesiac1700€ - 2700€ (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie, riadenie a odborný dohľad nad stavebnou výrobou
- zabezpečenie plnenia plánu výstavby podľa harmonogramu
- dodržiavanie kvality realizovaných prác
- zodpovednosť za HV na jednotlivých SO
- vedenie ľudí
- komunikácia s investorom a subdodávateľmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné a inžinierske stavby, Potrubné, líniové a energetické stavby

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou a prevádzkou čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4013814  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac