Stavbyvedúci

AVA-STAV s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín, Tvrdošín
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 900 EUR/mesiac2000,- až 2900,- (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe.
Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom.
Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality.
Plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie.
Čítanie výkresovej dokumentácie.
Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov.

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo zavolať iba tých uchádzačov, ktorý splnia všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierske siete, mostné stavby, cestné stavby

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- prax v pozemnom staviteľstve
- dobré odborné znalosti
- schopnosť pracovať s ľuďmi
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúceho
- vodičské oprávnenie skupiny B

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou a prevádzkou čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3698370  Dátum zverejnenia: 19.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 900 EUR/mesiac2000,- až 2900,- (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta)