Obchodný referent - junior

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie cenníkov,
- vypracovávanie katalógových listov,
- vypracovávanie cenových ponúk,
- vypracovávanie návrhov dispozičného riešenia,
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- zisťovanie a analýza potrieb klienta

- zaujímavý systém ohodnotenia,
- možnosť odborného a profesionálneho rastu,
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
- školenia a jazykové kurzy

Žiadosti so životopisom a fotografiou + motivačný list, prosíme zasielať e-mailom. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné, ekonomické, ........

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k práci,
- schopnosť riešiť technické problémy,
- samostatnosť a analytické myslenie,
- vodičský preukaz skupiny B- aktívny vodič,
- zodpovednosť,
- serióznosť,
- komunikatívnosť,
- ochota učiť sa nové veci.

'Predaj, montáž, servis obchodných, chladiarenských zariadení a vzduchotechniky

Naše poslanie:
Naším poslaním je navrhovať a realizovať účelné a moderné obchodné prevádzky pre prevádzkovateľov obchodov tak, aby sme vytvorili príjemné a zaujímavé prostredie pre ich zákazníkov a aby týmto prevádzkovatelia dosiahli vnútorné naplnenie, úspech a prosperitu. Okrem toho pomáhame nakupujúcim, vytvárame pre nich kultúrnejšie prostredie k nakupovaniu.

O nás:
Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a od roku 2017 rozširuje oblasť pôsobenia aj na vzduchotechniku. Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi.

Za 22 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie obchodné prevádzky.

Z obchodných prevádzok sú to nasledovné:

supermarkety
markety
malé a stredne veľké predajne potravín
predajne mäsa a mäsových výrobkov
predajne zeleniny, drogérie, elektro, železiarstva
skladové priestory a pod.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AV GAST sro
Hečkova 4
040 17 Košice
ID: 693609   Dátum zverejnenia: 17.11.2017