Obchodný zástupca priameho predaja pre fotovoltiku

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
jún 2023
Od 2 000 EUR/mesiacPonúkame motivujúce platové ohodnotenie. Reálny príjem 2.000-8.000€ v závislosti od produkcie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť spúšťa nový projekt HelioZOOM, ktorého zameraním je fotovoltika.
Pre predaj špičkových produktov formou priameho predaja v prudko rastúcom trhu hľadáme kolegu - akčného, produktívneho obchodníka, ktorý má vo svojej doterajšej práci predajcu nadpriemerné výsledky a je ochotný nadpriemerne pracovať pre nadpriemerný príjem. Po zaškolení bude Obchodný zástupca pracovať overenými postupmi a technikami pre poradenstvo a predaj v oblasti fotovoltiky.

Kľúčové úlohy, ktoré budú vo Vašich rukách:
• vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových klientov
• plánovanie denných aktivít
• účasť na výstavných a prezentačných akciách organizovaných spoločnosťou
• vedenie obchodných stretnutí
• obhliadky a navrhovanie vhodných riešení
• získavanie a uzatváranie objednávok
• spracovávanie podkladov a dokumentov pre obchodné prípady,
• evidencia dopytov a zákaziek
• technické poradenstvo
• reportovanie o predajných výsledkoch vedeniu spoločnosti
• zodpovednosť za plnenie stanovených plánov

• motivujúce finančné ohodnotenie
• možnosť rýchleho kariérneho rastu
• podpora od najvyššieho manažmentu
• získanie znalostí a zručností, ktoré Vám pomôžu zvládnuť prácu, ale aj osobný život

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis".

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske/obchod

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nutná podmienka - prax v priamom predaji

Počet rokov praxe

2

Podmienkou prijatia sú preukázateľné skúsenosti a úspechy v predaji.
Vítaná je skúsenosť v podnikaní MLM .

• obchodník telom aj dušou
• preukázateľné predchádzajúce výsledky
• výborné komunikačné a predajné schopnosti
• znalosť a zručnosť v problematike obchodných techník

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 4580219  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac