Hľadáme šikovného elektrikára

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 1 350 EUR/mesiac1350€ v hrubom Mzda pozostáva zo základnej a variabilnej zložky podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste rád, ak je výsledok Vašej práce aj reálne vidieť? Poďte montovať s nami.

Čaká Vás hlavne dobrý kolektív a zaujímavá práca:
- montáž/ inštalácia a spustenie chladiacich vitrín, mraziacich boxov, regálov a obchodných zariadení
- práce pri zariaďovaní obchodných prevádzok
- montáž/ inštalácia a spustenie vzduchotechniky a klimatizácie

NEJEDNÁ SA O HRUBÉ ELEKTROINŠTALÁCIE, ROZVODNÉ SKRINE a pod., ale zapájanie zariadení, ventilátorov, kompresorov a pod.

- ak máte vyššie ambície a chuť zlepšovať sa, je tu možnosť zvýšiť si postupne kvalifikáciu

- odmeny za výkon
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhou históriou
- istota a dlhodobá budúcnosť v našom tíme
- príspevok zamestnávateľa na športové a voľnočasové aktivity zamestnanca
- a náš dobrý kolektív je už len bonus ;)

Informácie o výberovom konaní

Neváhajte a vyplňte kontaktný formulár.
Sme stály tím už niekoľko rokov.
Práca u nás Vám dá istotu aj v tomto už dlhšie trvajúcom náročnom období.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro-technické, strojárenstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- chuť pracovať a všetko ostatné doladíme
- vyhláška aspoň §21 - PODMIENKA
- minimálne základné znalosti v obore - slaboprúd ( svorkovnice, wago, prúdové chrániče, kabeláž .... )
- manuálne zručný
- čítanie výkresov výhodou

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 1980605  Dátum zverejnenia: 12.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac