Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Technik údržby

Autumn League s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacpríplatok za pohotovosť cca 200 € a viac ( hod. sadzba x počet hod. v danom mesiaci )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva súbor úloh potrebných k zabezpečeniu riadneho chodu technologických zariadení prevádzky Logistického parku v Senci tak, aby boli dodržané požiadavky zmluvy so zákazníkom, interné predpisy a zásady BOZP.
Cieľom práce je bezporuchová, spoľahlivá, hospodárna a bezpečná prevádzka zverených technologických zariadení.
• vykonáva kontrolu technológií podľa denného plánu so zápisom do prevádzkových denníkov, kontrolu stavebných prvkov objektov;
• vykonáva preventívne činnosti pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti technických zariadení;
• aktívne sa podieľa na včasnom odstraňovaní nahlásených porúch podľa pokynov nadriadeného;
• dbá o dodržanie kvality prác a reakčných dôb;
• aktívne pracuje s riadiacimi systémami, kontroluje a nastavuje optimálne parametre prevádzky (vykurovanie, chladenie, VZT, spotreba energie a pod);
• vykonáva drobné údržbárske práce najmä na na technologických zariadeniach a zariadení budovy a areálu;
• podieľa sa na tvorbe a správe dokumentácie a administrácie výkonu a dokumentovania revízií;
• zodpovedá za pridelené pracovné nástroje, materiál, OOPP a iný DHM;
• spolupracuje, koordinuje a kontroluje dodávateľské firmy pri zabezpečení komplexnej správy budov;
• zodpovedá za riešenie pridelených technických problémov v rámci objektov zákazníka;
• je zaradený do pohotovostnej služby.

- výkonnostná odmena
- dochádzková prémia
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok na stravné zo sociálneho fondu
- finančné a nefinančné dary k príležitostiam

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť pri vyhľadávaní príčin poruchy a jej odstránení;
- proaktívne, slušné a profesionálne vystupovanie a správanie sa k zákazníkovi;
- §22 samostatný elektrotechnik (Vyhláška 508/2009);
- kuričský preukaz výhodou;

Autumn League je dynamicky sa rozvíjajúca mladá firma, ktorá stavia na dlhoročných skúsenostiach svojich riadiacich pracovníkov na domácom aj zahraničnom trhu. Pre svojich klientov poskytujeme kvalitné služby založené na efektívnom strategickom riadení, inovatívnom prístupe a aplikácii moderných technológií. Poskytujeme služby výkonu kompletnej technickej správy budov. Starostlivosť o výrobné haly, administratívne budovy alebo kancelárie. Poskytujeme zmluvné pravidelné upratovanie a čistenie podľa požiadaviek zákazníka, ale rovnako aj jednorazové služby na základe objednávky. Komplexné služby súkromnej bezpečnosti zamerané predovšetkým na zabezpečenie špecializovaných objektov, priemyselných zón alebo výrobných centier. Poskytujeme vysoký štandard ochrany objektov vďaka využívaniu inovatívnych komunikačných a analytických technológií.
ID: 4392841  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac