Upratovač

Autumn League s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
4 EUR/hod.osobné ohodnotenie do 20 % + príplatok za sťažené podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

čistenie výrobných priestorov (čistenie vysokým tlakom, čistenie náhradných dielov a ich výmena, vysávanie technológií)

Informácie o výberovom konaní

práca vhodná len pre mužov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Autumn League je dynamicky sa rozvíjajúca mladá firma, ktorá stavia na dlhoročných skúsenostiach svojich riadiacich pracovníkov na domácom aj zahraničnom trhu. Pre svojich klientov poskytujeme kvalitné služby založené na efektívnom strategickom riadení, inovatívnom prístupe a aplikácii moderných technológií. Poskytujeme služby výkonu kompletnej technickej správy budov. Starostlivosť o výrobné haly, administratívne budovy alebo kancelárie. Poskytujeme zmluvné pravidelné upratovanie a čistenie podľa požiadaviek zákazníka, ale rovnako aj jednorazové služby na základe objednávky. Komplexné služby súkromnej bezpečnosti zamerané predovšetkým na zabezpečenie špecializovaných objektov, priemyselných zón alebo výrobných centier. Poskytujeme vysoký štandard ochrany objektov vďaka využívaniu inovatívnych komunikačných a analytických technológií.
ID: 3951224  Dátum zverejnenia: 2.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.