Logo AutoTrend - Transport s.r.o.

Vodič nákladnej dopravy skupina "C" - plachtové solo vozidlo

AutoTrend - Transport s.r.o.

Banskobystrický kraj, Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
DOHODOU
1 000 - 1 600 EUR/mesiac!!! MZDA V ČISTOM 1000 € - 1600 € t.j. 50 € - 80 € za odpracovaný deň + príplatky !!! Mzda bude diskutovaná pri osobnom stretnutí podľa profilu, znalostí a skúseností kandidáta a dohodnutého pracovného nasadenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam trvalú pracovnú pozíciu pre spoľahlivého, pracovitého a zodpovedného vodiča nákladného plachtového vozidla skupiny "C" / solo - plachta /

Jedná sa najmä o prácu v týždni pondelok - piatok, víkendy voľné alebo vzájomnou individuálnou dohodou.

Vodič má pridelené vlastné vozidlo, jedná sa o vozidlá značky DAF alebo MAN s plachtovou nadstavbou. Každé naše vozidlo je vybavené lôžkom, klimatizáciou a nezávislým kúrením. Automatické platenie mýta na faktúru a tankovacie karty sú samozrejmosťou.

Vykonávame prepravy v rámci krajín EÚ ale tiež vnútroštátne prepravy a prepravy do Českej republiky a Maďarska (podľa potreby zákazníkov). Nevykonávame prepravy do Anglicka a ani nejazdíme s ADR.

Preferujeme individuálnu dohodu ohľadom vykonávanej práce, jazdených destinácií a pracovného nasadenie vodiča na základe ktorej bude pridelené konkrétne vozidlo, dohodnuté náležitosti a ohodnotenie.

Podľa jazdených destinácií a dohodnutého pracovného nasadenia sa odvíja mzda vodiča / 50 € až 80 € / deň + príplatky.
Požadujem VP skupiny "C ", platné všetky doklady potrebné k vedeniu nákladného motorového vozidla (karta vodiča, KKV, psychologické testy, lekárska prehliadka) a prax minimálne 1 rok. Očakávame Váš zodpovedný prístup k práci, slušné vystupovanie a záujem o dosahovanie čo najlepších výsledkov. Prosím hláste sa len v prípade vážneho a seriózneho záujmu, hľadáme stabilných a lojálnych zamestnancov.

Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky zadané kritériá!
Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.
Nákladné vozidlá parkujeme v areáli priamo v meste Žiar nad Hronom, na mieste je samozrejmé možné bezpečne parkovať vaše osobné auto.

Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), individuálny prístup, motivujúce mzdové ohodnotenie, 13. plat, dodržiavanie výplatného termínu k 15. dňu v mesiaci, celá mzda na účet a výplatnú pásku.

!! MOŽNOSŤ KONČIŤ S PRÁCOU V ZH AJ V TÝŽDNI !! VÝHODA PRE UCHÁDZAČOV Z OKOLIA ZH !!

!!! Nemáme záujem zamestnať vodiča brigádne a ani na živnosť, tiež nie vodiča bez praxe minimálne 1 rok a ani dôchodcu !!!
Termín nástupu dohodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Doprava

Počet rokov praxe

1

  • zodpovednosť,
  • pracovitosť,
  • spoľahlivosť,
  • samostatnosť,
  • flexibilita,
  • korektnosť,
  • trestná bezúhonnosť,
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
  • technická gramotnosť,
  • orientačné a geografické schopnosti,
  • dobrá fyzická kondícia

Spoločnosť AutoTrend - Transport s.r.o. sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou, zasielateľstvom a odťahovou službou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Petro
Tel.: +421911156888
E-mail: poslať životopis
ID: 4828539  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac