Vodič nákladnej dopravy skupina "C" - plachtové solo vozidlo do 12 ton

AutoTrend - Transport s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
DOHODOU
900 - 1 500 EUR/mesiac!!! MZDA V ČISTOM 900 € - 1500 € !!! V závislosti od vybraných destinácií a pracovného nasadenia vodiča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam trvalú pracovnú pozíciu pre spoľahlivého, pracovitého a zodpovedného vodiča nákladného plachtového vozidla skupiny "C" / solo - plachta /

Jedná sa najmä o prácu v týždni pondelok - piatok, víkendy voľné !!

Vodič má pridelené vlastné vozidlo, jedná sa o vozidlo DAF LF (EURO 6 alebo EEV) s plachtovou nadstavbou. Vozidlo je vybavené lôžkom, klimatizáciou a nezávislým kúrením. Automatické platenie mýta na faktúru a tankovacie karty sú samozrejmosťou.

Vykonávame prepravy v rámci krajín EÚ najmä Nemecko a Česká republika ale tiež vnútroštátne prepravy (podľa potreby zákazníkov). Nevykonávame prepravy do Anglicka a ani nejazdíme s ADR.

Podľa výberu destinácií a dohodnutého pracovného nasadenia sa odvíja mzda vodiča. Vodič má možnosť výberu či má záujem vykonávať najmä prepravy vnútroštátne v rámci SR a do okolitých krajín ako Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko a pod. alebo má záujem vykonávať vzdialenejšie prepravy do krajín EÚ (najmä Nemecko), prípadne kombinovať obe varianty, podľa individuálnej dohody.

Požadujem VP skupiny "C ", platné všetky doklady potrebné k vedeniu nákladného motorového vozidla a prax minimálne 1 rok. Očakávame Váš zodpovedný prístup k práci, slušné vystupovanie a záujem o dosahovanie čo najlepších výsledkov.

Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky zadané kritériá!

Nákladné vozidlá parkujeme v areáli priamo v meste Žiar nad Hronom, na mieste je samozrejmé možné parkovať vaše osobné auto. Areál je neustále monitorovaný kamerovým systémom.

Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), individuálny prístup, motivujúce mzdové ohodnotenie, stravné lístky, dodržiavanie výplatného termínu k 15. dňu v mesiaci, celá mzda na účet a výplatnú pásku.

!! MOŽNOSŤ KONČIŤ S PRÁCOU V ZH AJ V TÝŽDNI !! VÝHODA PRE UCHÁDZAČOV Z OKOLIA ZH !!

!!! Nemám záujem zamestnať vodiča brigádne a ani na živnosť, tiež nie vodiča bez praxe min. 1 rok !!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť,
- pracovitosť,
- spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,
- technická gramotnosť,
- orientačné, geografické schopnosti,
- dobrá fyzická kondícia.

Spoločnosť AutoTrend - Transport s.r.o. sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou, zasielateľstvom a odťahovou službou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3948770  Dátum zverejnenia: 8.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac